Asystent Projektanta Branży Drogowej
Miejsce pracy:
Katowice
Obszar:
BUDOWNICTWO
Doświadczenie:
Od 1 do 2 lat
Forma zatrudnienia:
Umowa zlecenie, Umowa o pracę
Oferta ważna do:
2024-05-29
Ogólne informacje o firmie

IVIA S. A.

Główne zadania
  • Opracowywanie projektów budowy dróg, ulic oraz przebudowy układów drogowych pod nadzorem przełożonego,
  • Współpraca z projektantami.
Oferujemy
  • Dowolną formę umowy,
  • Szkolenia zapewniające rozwój,
  • Pracę przy wykorzystaniu najnowszego oprogramowania oraz nowoczesnego sprzętu komputerowego w przyjaznym środowisku pracy.
Warunki zatrudnienia

Umowa o pracę, umowa zlecenie.

Wymagania
  • Wykształcenie wyższe, kierunkowe lub studenci,
  • Znajomość programu AutoCad,
  • Rzetelność, systematyczność.

Oczekiwania
  • Umiejętność pracy w zespole
Klauzula poufności
Lista pracodawców