Architekt Wnętrz
Miejsce pracy:
Katowice
Obszar:
ARCHITEKTURA WNĘTRZ
Doświadczenie:
Poniżej 1 roku
Forma zatrudnienia:
Umowa o pracę, Umowa zlecenie
Oferta ważna do:
2024-05-31
Główne zadania
  • Projektowanie wnętrz;
  • Wyszukiwanie odpowiednich produktów;
  • Opracowanie kosztorysów.
Oferujemy
  • Dostosowanie pracy do planu zajęć;
  • Optymistyczni ludzie w Zespole;
  • Dobra kawa;
  • Warunki finansowe uzależnione od poziomu kompetencji - do indywidualnego uzgodnienia.
Warunki zatrudnienia

Umowa o pracę lub zlecenie - w zależności od preferencji.

Wymagania

Jeśli:

  • jesteś studentem kierunku architektura / architektura wnętrz,
  • posiadasz znajomość aktualnych trendów branżowych i produktów wykończeniowych,
  • cechuje Cię poczucie estetyki i wrażliwość na wyjątkowy design,
  • nieustannie poszukujesz innowacyjnych rozwiązań,
  • Twoje zainteresowania to m.in. systemy Smart Home,
  • posiadasz podstawową znajomość programu AutoCad,
  • posiadasz prawo jazdy kat. B,
  • Twoją wizytówką są samodzielność, dobra organizacja pracy i skrupulatność, a kreatywność to Twoja natura

to zapraszamy do przesłania nam Twojego CV na adres: hr@deweloperskie.pl, opatrzonego zgodą na przetwarzanie danych osobowych.

Dodatkowo cenimy ewentualną umiejętność implementacji elektroniki użytkowej.

Informacje dodatkowe

Osoba do kontaktu:

Ania Formicka- Adamska

696 055 652

afa@deweloperskie.pl

Klauzula poufności
Lista pracodawców